josie_oh_josie (josie_oh_josie) wrote,
josie_oh_josie
josie_oh_josie

Про засмагу

Мені в голову прийшла геніальна ідея - я вирішила ніколи більше не засмагати. Я йшла до цієї ідеї поступово. Спершу мене просто віднадило від проведення часу на пляжі. Взагалі з дитинства я звикла їздити щоліта на море і там проводити час на сонці. Але з часом мені стало набридати пасивно відпочивати, а тепер я переглянула всю свою систему поглядів на засмагу і її красу. Я вирішила, що мені не подобається засмага і я тепер буду слідкувати за тим, щоб завжди залишатися білою. Мені здається гарним контраст між білою шкірою, темним волоссям і яскравими губами. А ще мені подобається цвєтотіп зима, до якого я не належу, але шляхом нехитрих маніпуляцій можу дуже наблизитись.

Зараз для обличчя я використовую біоконівський крем з спф 50, це влітку і навесні під косметику. В інші пори року я використовую базу Magix від Avon, там спф 20. Я не знаю наскільки точна моя інформація, але я читала, що сонячне проміння дуже старить шкіру і багато хто рекомендує використовувати фільтри не тільки влітку, а й цілий рік. То я десь роки 4 вже і використовую. Зараз я побачила в магазині крем з спф 70, теж Біокон, то збираюся його найближчим часом купити.

Взагалі ж у мене є таке правило, що я не люблю ходити дуже роздягненою, навіть влітку. Я дозволяю собі ходити з голими ногами лише на природі чи на морі, в мегаполісі ж я завжди в штанах або колготках, навіть в спеку. Так у мене заведено, так я роблю вже, мабуть, років зо п'ять. Це багато в чому захищає мене від сонця теж. А взагалі така моя філософія одягання.

Моя подруга Аня, яка була в Японії, розповідала мені, що там люди повернуті на білій шкірі і захисті від сонця, що вони постійно використовують рукавички і парасолі від сонця. Мабуть, і я почну так робити!

А що ви думаєте про засмагу?

і фото з кліпу Кеті Пері ( у якої цвєтотіп зима і висока контрастність)
Tags: картинки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments