?

Log in

No account? Create an account
Polka dots and moonbeams [entries|archive|friends|userinfo]
josie_oh_josie

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Мої улюблені парфуми (колись були) [Sep. 22nd, 2014|06:39 pm]
josie_oh_josie
[Tags|, ]

Зараз я намагаюся вибрати собі нові парфуми і взагалі не знаю які, нічого не подобається. Тривай час я любила солодкі і фруктові запахи, а тепер якось уже і ні.
Запахи, про які я сьогодні розкажу, мені впринципі подобаються і зараз, але я від них уже нє в восторгє. А що інше купити я взагалі не знаю.
1. Ming Shu Yves Rocher
Цей запах я купила тому, що колись давно в дитинстві його подарували моїй матері і він мені запамятався. Але той запах був інакший, очевидно, дещо інша формула, там бувають розбіжності.
Загалом, це запах на холодну пору року, на зиму чи осінь. Він свіжий і стійкий. Мені важко сказати, на що він схожий, бо в ньому не відчувається простих складових типу запаху квітів чи ще чогось. Написано, що в ньому нотки перцю, водяної лілії, іланг-ілангу, ванілі і ще чогось, мені все це ні про що не говорить.
2. Flowerparty Yves Rocher
Цих парфумів у мене було вже 3 пляшки, вони найкраще мені пішли з усіх. Але теж уже набридли. Це водянисті легкі дівчачі парфуми. Вони швидко вивітрюються. Пахнуть солодкими фруктами і квітами, але дуже легким, неспиртовим запахом. Це запах абсолютно на літо. В ньому сильно відчувається зверху якась ягода, написано, що це китайська ягода літчі (шо це я не знаю), також написано, що в ньому є мандарин, ваніль  і троянда. Ну щось таке відчувається, так. Запах ненавязливий і неудушливий, його можна купити не нюхаючи, він сподобається багатьом.
3. Fantasy Britney Spears
Це один із найцікавіших парфумів, що я нюхала. Я думаю, він сподобається всім дівчатам, які люблять солодкі запахи. Він надзвичайно концентрований і стійкий. Якщо наприскати одяг, то він пахнутиме місяцями. На тілі тримається увесь день. Дуже важливо не переборщити, бо може почати нудити. Запах дуже солодкий, відчуваються всілякі смачні речі такі як білий шоколад, ківі, там все це є в складі. Також там є ця ж сама ягода літчі, а ще капкейк, не знаю як це все працює. Більше на зиму.
4. G Harajuku Lovers
Це дуже кокосовий аромат, але складний і вишуканий, не як монозапах. Він подібний дещо до Фентезі тим, що дуже концентрований і стійкий, а також солодкий. Все ж в цьому відчуваються якісь нотки свіжості, але з першого разу відчувається саме кокос. А взагалі в ньому ще є яблуко, жасмін і мандарин.
5. Cute pink Mandarina Duck
Це квітковий запах, в якому відчувається певна штучність, але вона свіжа і приємна. В ньому є малина, чорниця, персик, груша, ваніль, гарденія, гібіскус, щось ще. Це, мені здається, запах більше на любителя, бо в ньому є щось трохи незвичне. Теж на весну-літо.
LinkReply

Comments:
[User Picture]From: crafty_craftess
2014-09-23 08:52 am (UTC)
Почти совпадают предпочтения)
Принюхайся к Nanette Lepore Шанхай, правда он больше на лето-весну.
http://www.fragrantica.ru/perfume/Nanette-Lepore/Shanghai-Butterfly-2591.html
Я покупаю на fragrancex.com (если что)
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: josie_oh_josie
2014-09-23 05:18 pm (UTC)
спасибо, отличная бутылочка!
сайт очень крутой, цены супер
но там что-то доставка дорогая
или там с какой-то суммы бесплатно?
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: crafty_craftess
2014-09-24 07:11 am (UTC)
FREE SHIPPING OVER ₴930 USE COUPON FREE69
Мы колхозом собираемся на фришип)
Идет где-то недели 3 посылка, безтрековая (если память не изменяет)
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: josie_oh_josie
2014-09-24 09:55 am (UTC)
супер! как раз 3-4 бутылки взять и будет эта сума!
спасибо большое
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavvkko
2016-10-08 04:11 am (UTC)
Запахи про які я сьогодні розкажу мені впринципі подобаються і зараз але я від них уже нє в восторгє
(Reply) (Thread)